No, tak táto skupina mi v poslednej dobe mááta hlavu..:DD Úplne som sa do nich zamilovala..:33 Najviac do tohoto songu:

Aj to video má skvelú dejovú líniu..:DD A na 1000000x si v tej pesničke stále najdem nieco nové..:) Dokonalá :)

Slovensko na MS v hokeji 2013

16. května 2013 v 20:47 | Sima |  Novinky
Len tak pre zaujímavosť, po tom ako sme dneska....prehrali s Fínmi 4:3 a vypadli sme, tak sem niečo hodím z predchádzajúcich zápasov..

16.máj ...... Slovensko - Fínsko 3:4

Úpimne, podľa mňa sme hrali fajn, len sme proste nemali svoj rok..:) Ale minulý rok sme skončili druhý, to je super..:DDD

Ten posledný zápas bol...no....prvá tretina sme hrali ako deti....to nám Fíni dali 3 góly....v druhej tretine sme sa vzchopili, dali sme dva góly, Fíni nám nedali nič....a v tretej tretine sme dali vyrovnávajúci gól...a o par minút na to nám dali Fíni a dorovnať sa nám už nepodarilo..://
Tak po dnešku, keďže naši sú preč, fandím Fínom..:DDD Veľa šťastia ;)

Wolf Sketch

15. května 2013 v 19:59 | Sima |  Moje výtvory
No, len taká čarbanica :DDD Nesymetrická vyčarbaná čarbanica :3

Rosaline

12. května 2013 v 21:48 | Sima |  Moje výtvory
Konečne som to dokončila :DDD Skúšala som nové tieňovanie, posúdte sami :S S vlasmi som sa dosť prplala, nevedela som sa rozhodnúť pre śtýl, ktorý mám použiť..:D Ale v podstate som s tým veľmi spokojná. :) Inak mám v pláne ju nejak "skamarádiť" so Sunlightom :DDD Ale to časom :)

Hokej

9. května 2013 v 19:23 | Sima |  Novinky
Neviem, či tu niekoho zaujíma hokej, ale mam chuť to napísať....Toto je blázinec, hráma (Slovensko) až DVE MINÚTY a v prvých 15 sek nám Lotyši dali gól....o minútu na to sme vyrovnali..:DDD Toto bude ešte napínavé..:DDD

Update: 18. minúta prvej tretiny => SR prehravame 3:1 :(
Update: 3 min do konca druhej tretiny => SR DÁVA GÓÓOOOL!!! :333 3:2 prehravame..:/
Update: 1 min do konca druhej tretiny => LO nám dávajú gól...opäť prehrávame o dva góly...4:2 :(
Update: 1 min tretej tretiny => LO dáva ďaľší gól, prehrávame 5:2 ..:"(((
Update: 30 sek do konca zápasu => dávame gól, ale stále prehrávame 5:3 ://

KONIEC: Prehrali sme teda 5:3.....Zajtra sa ale hrá s Rakúskom...to dúfam dáme..:)

Darker side of Purple

6. května 2013 v 21:05 | Sima |  Moje výtvory
Moja dnešná práca na výtvarnej..:D Podľa mňa je cute.. *W* Je to niečo akože všetko má svoju temnú stránku..:)

6. května 2013 v 18:41 | Sima |  Moje výtvory
AT pre kamaráta, jeho fursona..:D

Správy

1. května 2013 v 21:50 | Sima |  Novinky
No, ja len, že keď mi posielate správu, tak mi k tomu prosím pridajte aj dáky kontakt na Vás, ja nemam potom ako odpovedať..:D

Tak odpoveď pre LeEssi:
Pri SSL1 máš textúry rovno v zložke nainštalovanej hry, tie len prefarbíš, ako chceš, ale pri SSL2-4 a SS používam Texmod..:)